Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

„Moje życie stało się horrorem”. Pilnie potrzebna pomoc dla pani Ewy

niedziela, 07 marca 2021 12:09 / Autor: Adrianna Linertowicz
„Moje życie stało się horrorem”. Pilnie potrzebna pomoc dla pani Ewy
„Moje życie stało się horrorem”. Pilnie potrzebna pomoc dla pani Ewy
Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

Wypadek samochodowy, który miał miejsce kilka lat temu, całkowicie odmienił życie pani Ewy Stanek z Kielc. Trwały uszczerbek na zdrowiu, ciągłe wyjazdy i kosztowne wizyty u lekarzy sprawiają, że kobieta żyje w ciągłym strachu o każdy kolejny dzień.

To miała być taka sama operacja, jakich wiele. Złamany palec został włożony w szynę, a prześwietlenie wykazało, że potrzebny jest zabieg. Niestety, nie przebiegł pomyślnie. Od tamtego czasu życie pani Ewy oraz jej mamy zmieniło się w prawdziwy koszmar. O wstrząsającej historii młodej kielczanki pisaliśmy tutaj.

– Boimy się, bo przyszłość jest dla nas ciągle niepewna. Od czasu wypadku nasze życie przypomina horror. To ciągła walka z wiatrakami, która kosztuje nie tylko ogromne pieniądze, ale też mnóstwo nerwów i wyniszczony organizm – przyznaje w rozmowie z nami Ewa Stanek.

– Ja i moja mama przyjmiemy każdą pomoc z ogromną wdzięcznością. Same nie jesteśmy w stanie już sobie poradzić z tym wszystkim – dodaje.

– Proszę mi wierzyć, że w Kielcach naprawdę nie mamy już na kogo liczyć i nie wiemy do kogo się zwrócić – mówi mama pani Ewy. – Najbardziej obawiam się tego, co stanie się z córką, gdy mnie zabraknie na świecie – dodaje.

Fundacja Siepomaga prowadzi obecnie zbiórkę na operację ręki i kręgosłupa pani Ewy, a także na transport medyczny. Link do zbiórki znajdziecie tutaj

Pani Ewa udostępnia też zainteresowanym swój prywatny numer telefonu: 536 299 008.

– Każdy, kto chciałby wiedzieć więcej na ten temat, może się ze mną bezpośrednio skontaktować. Udzielę wszelkich informacji – mówi pani Ewa.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO