Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 45.

MIASTO

Geopark zaprasza do gry

piątek, 19 kwietnia 2013 09:42 / Autor:

W najbliższą niedzielę gratka dla odkrywców: Geopark Kielce – Centrum Geoedukacji zaprasza na II edycję Geologicznej Gry Terenowej „Na tropie skalnych opowieści…”.

- Tym terenowym akcentem geologicznym rozpoczniemy obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi, który przypada 22 kwietnia – zaprasza Martyna Sutowicz z Geoparku Kielce.

Na uczestników geologicznej wędrówki czekają specjalne zdania i niespodzianki nawiązujące do geologii Kielc. Gra zacznie się w niedzielę o godz. 13-tej na początku szlaku czerwonego pod Górą Karczówką. Meta zostanie usytuowana w Centrum Geoedukacji na Wietrzni.

Grupy można zgłaszać na starcie lub wcześniej pod numerem telefonu . 041 242 14 98 lub na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowy numer!
42/2020 42/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO