Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Fani klocków Lego po raz kolejny przejmą Targi Kielce

wtorek, 21 maja 2024 12:12 / Autor: Maciej Piętka
Fani klocków Lego po raz kolejny przejmą Targi Kielce
FOT. Targi Kielce
Fani klocków Lego po raz kolejny przejmą Targi Kielce
FOT. Targi Kielce
Maciej Piętka
Maciej Piętka

Już w Dzień Dziecka (1 czerwca) w Targach Kielce odbędzie się druga edycja „Klocki Fest Zlot Legotuberów”. To nie lada gratka dla wszystkich, którzy wychowali się na popularnych klockach Lego.

W programie zaplanowano spotkania z internetowymi twórcami, zajmującymi się tym zagadnieniem, czyli tzw. Legotuberami w tym: Maciek i Klocki, Ciocia od Klocków, Łukasz Górecki oraz Michał z Klocki z Zapałem. Twórcy wezmą udział w warsztatach, które obejmą między innymi: tworzenie kanału na YouTube, budowanie z klocków, tworzenie animacji i cyfrowych modeli z Lego oraz budowanie makiet. Uczestnicy wydarzenia będą mieli również możliwość zadania pytań i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia.

To nie jedyne atrakcje jakie zaplanowali organizatorzy. Na miejscu będzie też Strefa Gier Retro, Turniej Planszówkowy czy zajęcia z Legorobotyki.

Klocki Fest rozpocznie się 1 czerwca, a dla zainteresowanych "dogrywką" w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach, przy placu Wolności 2, planowana jest niedzielna kontynuacja wydarzenia. Bilety będzie można nabyć wkrótce online na stronie targikielce.pl 

Całość odbędzie się w Centrum Kongresowym Targów Kielc.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO