Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Anna Krupka podsumowała swoją kampanię

piątek, 07 czerwca 2024 13:57 / Autor: Michał Łosiak
Anna Krupka podsumowała swoją kampanię
Anna Krupka podsumowała swoją kampanię
Michał Łosiak
Michał Łosiak

Piątek (7 czerwca) jest ostatnim dniem kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego. W Kielcach ten czas podsumowała poseł Anna Krupka, kandydatka Prawa i Sprawiedliwości.

W trakcie konferencji prasowej na kieleckim Placu Artystów, parlamentarzystka podkreślała, że w trakcie kampanii odwiedziła wszystkie powiaty regionu świętokrzyskiego. Przypomniała również o postulatach, z jakimi startuje w wyborach.

– W tych wyborach chodzi o to, czy Polska będzie silna i wielka oraz o to, czy będzie suwerenna, niezależna i bezpieczna. Dość straszliwych haseł o niewymachiwaniu szabelką. Dość traktowania Polaków jako rezerwuaru taniej siły roboczej dla krajów Europy Zachodniej. Dość pedagogiki wstydu z naszej historii i tradycji. Zjednoczona Europa oparta jest o wartości chrześcijańskie.(…) Zawsze będę przeciwko Zielonemu Ładowi. Ważnym tematem jest bezpieczeństwo, zagrożone przez planowaną relokację migrantów – mówiła Anna Krupka.

Swoje oficjalne poparcie Annie Krupce udzielili: senator Krzysztof Słoń, marszałek Renata Janik i Marcin Stępniewski, przewodniczący klubu radnych PiS w kieleckiej radzie miasta.

Przypomnijmy, że wybory odbędą się 9 czerwca. Mieszkańcy województwa świętokrzyskiego głosują w okręgu nr 10, na który składa się także województwo małopolskie.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO