Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Pierwsza rocznica kieleckiego Teatru TeTaTeT

środa, 05 czerwca 2019 11:56 / Autor: Radio eM
Pierwsza rocznica kieleckiego Teatru TeTaTeT
Pierwsza rocznica kieleckiego Teatru TeTaTeT
Radio eM
Radio eM

Teatr TeTaTeT obchodzi pierwszą rocznicę istnienia. W ramach jej obchodów, w specjalnym, rocznicowym wydaniu zostanie wystawiona sztuka „Umrzeć ze śmiechu’’ Paula Elliota. Był to pierwszy spektakl grany na deskach tego teatru. Komedia ta wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów.

– Zdecydowaliśmy się na ten właśnie tekst ze względu na jego walory komediowe, dużą dozę wzruszenia, a także przyjaźni, której nawet śmierć nie jest w stanie zakończyć – mówi Mirosław Bieliński, reżyser, a zarazem współzałożyciel teatru.

Rocznicowy, ostatni przed wakacjami spektakl odbędzie się  9 czerwca o godzinie 16. w Sali Kongresowej Kieleckiego Centrum Biznesu (dawny EXBUD). Komedia wróci na kieleckie deski teatralne jesienią. Jubileuszowy spektakl będzie gratką dla fanów teatru, ponieważ wystąpią w nim wszyscy aktorzy, którzy w nim kiedykolwiek grali.

Przedstawienie przeznaczone jest dla widzów od lat 16. Bilety ulgowe w cenie 30 złotych oraz normalne w cenie 45 złotych można nabyć na stronie internetowej teatru, poprzez rezerwację pod numerem (+48) 532-219-376, a także na godzinę przed spektaklem w siedzibie Kieleckiego Centrum Biznesu.

Tekst: Bartosz Rzepa

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO