Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Niezwykły spektakl w wykonaniu rodziców przedszkolaków

czwartek, 06 czerwca 2024 21:01 / Autor: Michał Łosiak
Niezwykły spektakl w wykonaniu rodziców przedszkolaków
Fot. FB przedszkola
Niezwykły spektakl w wykonaniu rodziców przedszkolaków
Fot. FB przedszkola
Michał Łosiak
Michał Łosiak

Na spektakl „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” zaprasza Publiczne Przedszkole Sióstr Kolegium Świętej Rodziny w Kielcach. W przedstawieniu, które odbędzie się 8 czerwca wystąpią rodzice dzieci uczęszczających do placówki. Nie zabraknie także zbiórki charytatywnej.

Wydarzenie odbędzie się z okazji tegorocznego Dnia Dziecka. Pomysłodawczynią spektaklu jest siostra Nazarena Scopelliti, dyrektor przedszkola, a reżyserem – Ewa Lubacz, aktorka Teatru Kubuś i przyjaciółka placówki.

– To bajka niezwykle kolorowa i radosna, pełna wesołości i miłości. Pokazujemy czym są wartości moralne takie jak dobro i piękno, ale również zło. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby tego dnia być z nami – mówi Radiu eM Kielce siostra Nazarena.

Podczas spektaklu odbędzie się zbiórka na cel charytatywny, zebrane fundusze będą przekazane na edukację dzieci z Afryki.

Przypomnijmy, że przedszkole znajduje się przy ulicy Prostej 23 w Kielcach. Placówka, prowadzona przez Kolegium Świętej Rodziny, działa od ponad 20 lat.

– Wychowujemy dzieci z miłością, radością i nadzieją, według wartości ewangelicznych i patriotycznych. Pan Jezus uczy nas jak kochać bliźniego i pomagać innym. Atmosfera jest tu bardzo rodzinna – dodaje nasza rozmówczyni.

Spektakl rozpocznie się o godzinie 11.

Spektakl123.jpeg

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO