KOŚCIÓŁ
Kolędowali w Domaszowicach z biskupem Marianem Florczykiem


Najpiękniejsze, najbardziej znane i radosne polskie pieśni bożonarodzeniowe zaśpiewali uczestnicy specjalnego koncertu w kościele bł. Wincentego Kadłubka w Domaszowicach. Razem z artystami kolędował biskup pomocniczy diecezji kieleckiej Marian Florczyk.
Przed zgromadzonymi w świątyni wystąpili: Andrzej i Przyjaciele, Barczanki, Brzezinianki, Chór Masłowianie, Grupa Artystyczna Golica, Dąbrowianki, Domaszowianie, Kapela Zespołu Pieśni i Tańca Żeromszczyzna, Kopcowianki, Lubrzanka, Nowe Masłowianki, Zespół Pieśni i Tańca Ciekoty.
Koncert został zarejestrowany i będzie wyemitowany na antenie Telewizji Świętokrzyskiej, a w Wigilię na profilu „Szklanego Domu” w serwisie YouTube. Producentem koncertu jest Centrum Edukacji i Kultury "Szklany Dom" w Ciekotach przy wsparciu Gminy Masłów.
http://emkielce.pl/kosciol/koledowali-w-domaszowicach-z-biskupem-marianem-florczykiem#sigProGalleria7ec17759be




![[FOTO] Modlitwą upamiętnili ofiary wydarzeń z 4 lipca 1946 roku](/media/k2/items/cache/89871a90a68a3e9e0f098401f2e36e25_L.jpg)



![[Lista] Zmiany wikariuszy w diecezji kieleckiej. Zobacz gdzie trafi ponad 40 kapłanów](/media/k2/items/cache/20fdf4691017c195c6465900606f486e_L.jpg)