Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Za nami pierwszy w tym sezonie Magic Night i Beach Party w Energylandii

wtorek, 18 lipca 2023 13:16 / Autor: Radio eM
Za nami pierwszy w tym sezonie Magic Night i Beach Party w Energylandii
Za nami pierwszy w tym sezonie Magic Night i Beach Party w Energylandii
Radio eM
Radio eM

Za nami pierwsze wydanie cyklicznej imprezy zatytułowanej Magic Night & Beach Party w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Za tą nazwą kryje się zabawa w królestwie roller coasterów aż o 3 godziny dłużej niż regularnie!

Do 23:00 możemy podziwiać zdumiewające konstrukcje atrakcji w pięknym oświetleniu, a co najlepsze - możemy z nich korzystać! Jazda w takich okolicznościach pozostaje w pamięci na długie lata, a często powoduje niedosyt!

Magic Night to wydarzenie, które odbywać się będzie 22 i 29 lipca, a także 5, 12 i 19 sierpnia. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć niesamowite młyńskie koło Wonder Wheel w spektakularnym oświetleniu, z którego widać panoramę całego Parku i okolicy!  Beach Party w Energylandii to niesamowita zabawa w strefie basenowej, której towarzyszą DJ-e z Energy2000! W trakcie wieczoru w Teatrze i Amfiteatrze Egipt czekać będą specjalne pokazy Dreamland LED Show i Fire Show, w strefie pokazów ekstremalnych dodatkowe pokazy kaskaderskie, a finałowym punktem sobotniej zabawy będzie jedyna w swoim rodzaju świetlna parada!

Bilety do Energylandii na Magic Night i Beach Party dostępne są na stronie https://ticket.energylandia.pl/ jak i w kasach biletowych w dniu imprezy!

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO