Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

W tym roku postanowienia noworoczne łatwiejsze do spełnienia dzięki Energylandii!

piątek, 13 stycznia 2023 08:57 / Autor: Radio eM
W tym roku postanowienia noworoczne łatwiejsze do spełnienia dzięki Energylandii!
W tym roku postanowienia noworoczne łatwiejsze do spełnienia dzięki Energylandii!
Radio eM
Radio eM

Co roku w styczniu wiele osób wprowadza w swoje życie nowe cele i postanowienia. Wiele tych postanowień nie doczekuje się jednak realizacji, a plany na zawsze zostają już tylko planami. W tym roku może być jednak inaczej, a wszelkie postanowienia dotyczące odpoczynku, podróży i zabawy w końcu mogą się ziścić, nabierając energicznego stylu! Pierwszy krok ku temu postawić można już dziś, a to za sprawą zimowej promocji w największym, rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce, która pozwoli na niebywałą zabawę, w niebywale niskiej cenie!  Sprawdź szczegóły poniżej i wprowadź w realizację swoje noworoczne postanowienia!

Zabawa dla najmłodszych i inny wymiar odpoczynku!

Energylandia, jako największy, rodzinny Park Rozrywki w Polsce, zapewnić może zabawę Gościom w każdym wieku. Spełnią się tu najbardziej ekstremalne wyobrażenia, a także niewinne marzenia najmłodszych, dzięki dedykowanym atrakcjom dla dzieci, w tym aż 25 od 2-go roku życia. Każdy mały marzyciel będzie mógł odwiedzić przestworza podczas przelotu kolorowymi Samolotami, a świat fantasy nie będzie miał żadnych tajemnic dzięki atrakcji Dragon Adventure i całej Smoczej Strefie! Na terenie Parku spełnią się także marzenia o podróżach i odkrywaniu świata dzięki niebywałej, afrykańskiej przejażdżce Jeep Safari, a sny o księżniczkach ziszczą się za sprawą kolorowych, baśniowych karuzel i bajkowym wystroju Parku!

Miłośnikom odpoczynku z pewnością przypadnie do gustu koło widokowe Wonder Wheel, z którego z powodzeniem podziwiać można panoramę całego Parku, a podczas cieplejszych dni, każdy z chęcią odwiedzi strefę relaksu w Water Parku, gdzie odnaleźć można aż 5 basenów, 36 zjeżdżalni, plaże i aż 7000 leżaków, czekających na Gości! To właśnie tutaj może spełnić się postanowienie o odpoczynku, spokoju i chwili relaksu tylko dla siebie, a marzenia o rajskich wakacjach można będzie uznać za spełnione!

Oczywiście, w Parku jest również miejsce dla odważnych, którzy w tym roku postanowili na ekstremalne wrażenia! Nowych emocji z pewnością każdy doczeka się na Zadrze, czyli jedynym w swoim rodzaju, hybrydowym roller coasterze, wykonanym niemal w całości z drewna! Z listy ‘do zrobienia’ skreślić będzie można również przejażdżkę na najwyższym i najszybszym na świecie wodnym coasterze Speed, osiągającym aż 60 metrów wysokości i prędkość 110 km/h!

To jednak dopiero początek! Odważniejszych, w przestworza zabierze Hyperion, który jest najwyższym i najszybszym mega roller coasterem w Europie, a do przyspieszenia rodem z torów wyścigowych przybliży Moya Formuła, osiągająca aż 100 km/h zaraz po starcie! To nadal mała część tego, co czeka na Gości za bramami Parku w Zatorze. Na ponad 70 hektarowym terenie znajduje się aż 18 różnych roller coasterów i łącznie aż 123 atrakcji, w 6 różnych Strefach Zabawy, dopasowanych do potrzeb każdego odwiedzającego! Wszystko to sprawia, że w Parku odnajdą się Goście w każdym wieku, każdy plan pełen zabawy i odpoczynku zostanie z powodzeniem zrealizowany, a teraz dodatkowo, połączony może być z oszczędzaniem, dzięki wyjątkowej, zimowej promocji! Zobacz, co przygotowała Energylandia!

Bilety w promocyjnych cenach!

Zimowa promocja w Energylandii trwać będzie od 11 do 20.01.2023 i obejmować będzie bilety zakupione drogą elektroniczną. Podczas jej trwania, bilety jednodniowe, jak i dwudniowe objęte będą specjalną obniżką, dzięki której ich ceny będą wynosić:

  • Bilet normalny jednodniowy 159 zł zamiast 179 zł
  • Bilet ulgowy jednodniowy 119 zł zamiast 129 zł
  • Bilet normalny dwudniowy 279 zł zamiast 319 zł
  • Bilet ulgowy dwudniowy 209 zł zamiast 229 zł

Ceny promocyjne są jednocześnie najniższymi obowiązującymi cenami w ciągu ostatnich 30 dni.

Co ważne, bilety elektroniczne zakupione podczas promocji wykorzystać można do 23.06.2023 roku według kalendarza otwarcia Parku. Upoważniają one do korzystania ze wszystkich dostępnych w tym czasie atrakcji! Dzięki temu, każdy z powodzeniem będzie mógł zaplanować nawet kilkudniową wycieczkę, w najbardziej odpowiednim dla siebie terminie, nie martwiąc się o żaden aspekt zabawy! Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie - TUTAJ

Możliwości noclegowe

Planując nawet kilkudniowy wyjazd, nie trzeba martwić się o nocleg w Zatorze. Korzystając z promocji, z powodzeniem zaplanować można nawet kilkudniową wyprawę, korzystając przy tym z infrastruktury noclegowej Energylandii, jaką jest westernowa wioska Western Camp Resort. Dzięki aż trzem możliwościom noclegowym w tym miejscu - noclegu hotelowym, w specjalnym wozie kowbojskim, bądź indiańskim Tipi, poczuć można prawdziwy klimat dzikiego zachodu, a jednocześnie dopasować cały wyjazd do swoich potrzeb, bez dodatkowych formalności. Wizyta tu z pewnością będzie dopełnieniem niesamowitych atrakcji i emocji przeżytych na terenie Parku, a także kolejną możliwością na spełnienie noworocznych postanowień o podróżach i poznawaniu nowych kultur i miejsc!

Nowy rok to w Energylandii nowe promocje i nowe możliwości! Poczuj niesamowity wymiar zabawy i odpoczynku! Skorzystaj z promocji, zrealizuj swoje postanowienia i odwiedź Energylandię w wybranym przez siebie terminie!

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO