Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Nadchodzi Black Week w Energylandii

środa, 22 listopada 2023 10:12 / Autor: Radio eM
Nadchodzi Black Week w Energylandii
fot. Energylandia
Nadchodzi Black Week w Energylandii
fot. Energylandia
Radio eM
Radio eM

Energylandia zaskakuje ponownie! Black Week rozpoczyna się niesamowitą ofertą, która wstrząśnie światem miłośników emocji na roller coasterach. Już teraz można zakupić bilety na sezon 2024 z rabatem aż do 40 złotych! To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów adrenaliny, którzy pragną doświadczyć niezapomnianych przeżyć w promocyjnej cenie.

Ale to nie koniec niespodzianek! Nie tylko cena biletów na kolejny sezon jest obniżona. W ramach biletów zakupionych na Black Week możecie uczestniczyć w wielkim otwarciu najnowszej, siódmej strefy - Sweet Valley, wykorzystując promocyjne wejściówki. Zapnijcie pasy i przygotujcie się na zawrotną podróż przez świat emocji, bo Energylandia nie zwalnia tempa! Czytajcie dalej, aby poznać szczegóły oferty, która z pewnością podbije serca wszystkich miłośników parków rozrywki!

Energylandia oferuje niezapomniane wrażenia w 6 strefach tematycznych. Znajdziemy tu aż 123 atrakcje, w tym 25 dedykowanych najmłodszym już od 2. roku życia. Park wyróżnia się także jako Najlepszy Park Wodny w Europie, zapewniając chwile relaksu i zabawę zarówno dla rodzin, jak i poszukiwaczy mocnych wrażeń. Energylandia to niekwestionowany lider w Europie z imponującą kolekcją 18 różnorodnych i ekscytujących roller coasterów. Energlandia to Park Roller Coasterów nr 1 w Europie! Hyperion, Abyssus, Zadra czy Speed Water Coaster to tylko niektóre z nich. Bez względu na preferencje, każdy znajdzie tu coś dla siebie, tworząc niezapomniane wspomnienia!

Już teraz w promocyjnych cenach dostępne są bilety ważne aż do 27.10.2024 r. z wyłączeniem okresu wakacyjnego. Bilet normalny kosztuje jedyne 139 zł zamiast 179 zł, a bilet ulgowy 109 zł zamiast 129 zł! To jedna z największych promocji w sezonie, obniżka wynosi nawet -40 zł!

/materiał partnera

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO