Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Maksymalna obniżka cen w Energylandii!

poniedziałek, 04 grudnia 2023 09:12 / Autor: Radio eM
Maksymalna obniżka cen w Energylandii!
Fot. Energylandia
Maksymalna obniżka cen w Energylandii!
Fot. Energylandia
Radio eM
Radio eM

Energylandia wielokrotnie zaskakuje nowościami i pomysłami na promocję, a tym samym wyjątkowymi okazjami na zakup biletów. Właśnie teraz czeka na Was największa obniżka sezonu, której nie możecie przegapić!

Zaplanuj niezapomniany wyjazd do Energylandii!

Energylandia to miejsce stworzone z myślą o każdym, od najmłodszych Gości po dorosłych, głodnych emocji, adrenaliny i odpoczynku! Na wszystkich Gości czekają aż 123 atrakcje w 6 strefach tematycznych, 18 rollercoasterów i aż 25 atrakcji dla dzieci od 2 roku życia. Każda chwila spędzona w Energylandii obfituje w niesamowite wspomnienia, które napełniają głowy i serca radością i beztroską! Tylko dziś, dzięki Energuś Hours każdy może mieć taką możliwość, za niebywale niską cenę! Zobacz niżej!

BŁYSKAWICZNA PROMOCJA ENERGUŚ HOURS

Energuś Hours to idealne rozwiązanie na prezent mikołajkowy! 6 grudnia przypada już w najbliższą środę, więc to ostatni moment na zakup podarunków. Bilet normalny można kupić już nawet za 129 zł, a ulgowy za 109 zł! Zakupione podczas promocji bilety wykorzystać będzie można aż do 21.06.2024! Kup bilet podczas Energuś Hours i czerp radość z nieograniczonej zabawy w najniższej cenie!

Zimowa kraina Winter Kingdom

Energylandia nie zwalnia tempa i udostępnia dla swoich Gości dawkę zimowej rozrywki podczas fantastycznego Winter Kingdom. Wydarzenie potrwa aż do 21 stycznia 2024! Niech magia świąt przeniesie Was do Winter Kingdom - zimowej krainy w Energylandii! Całą rodziną spędzicie tu niezapomniane chwile korzystając ze 100 atrakcji. Czekają na Was: Największy w Polsce Ogród Świateł, karuzele i rollercoastery, kraina Mikołaja, lodowisko, snowtubing, jarmark bożonarodzeniowy, warsztaty świąteczne i specjalne widowiska.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO