Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

JESIENNE SZALEŃSTWO W ENERGYLANDII

poniedziałek, 25 września 2023 14:26 / Autor: Radio eM
JESIENNE SZALEŃSTWO W ENERGYLANDII
JESIENNE SZALEŃSTWO W ENERGYLANDII
Radio eM
Radio eM

Polska Złota Jesień i Oktoberfest w jednym miejscu? To możliwe tylko w Energylandii! Największy Park Rozrywki w Polsce zachwyca swoich Gości niezliczonymi atrakcjami i wyjątkowym klimatem.

Teraz, w tym magicznym okresie, Energylandia przygotowała coś wyjątkowego - połączenie dwóch niezwykłych wydarzeń: Polskiej Złotej Jesieni i słynnego Oktoberfest. Wydarzenia będą trwać do 8 października, dając wszystkim okazję do celebrowania pięknej jesieni w Energylandii.

Polska Złota Jesień w Energylandii to nie tylko wyjątkowy klimat, ale również dbałość o każdy detal. Pracownicy Parku przygotowali aż 75 000 dyń i 100 000 dekoracji jesiennych, aby stworzyć niezapomnianą atmosferę i piękne jesienne kompozycje. Podczas wydarzenia odbywają się także specjalne pokazy. To doskonała okazja, aby poznać tą piękną porę roku w Energylandii. Park to miejsce, gdzie atrakcji nigdy nie brakuje. Znajdują się tam aż 123 atrakcje w 6 strefach tematycznych. Dla najmłodszych Gości przygotowano ich aż 25 przeznaczonych dla dzieci już od 2 roku życia. Miłośnicy ekstremalnych przeżyć mogą korzystać z 18 szalonych roller coasterów!

Właśnie teraz trwa promocja na bilety wstępu do Energylandii. To idealny moment, aby odwiedzić Park i cieszyć się niezapomnianą Polską Złotą Jesienią oraz Oktoberfest w jednym miejscu. Do 24 września 2023 r. możesz kupić bilety z rabatem nawet -20 zł. Teraz cena biletu normalnego to 159 zł, a bilet ulgowy kosztuje tylko 119 zł! Promocja dotyczy również biletów 2-dniowych – szczegóły można sprawdzić TUTAJ. Promocyjne bilety można wykorzystać od 25 września 2023 r. do 29 października 2023 r. zgodnie z kalendarzem otwarcia Parku.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO