Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

BIZNES

Jesteś artystą lub organizatorem? Poznaj system sprzedaży biletów online!

poniedziałek, 02 października 2023 10:29 / Autor: Paweł Michalec
Jesteś artystą lub organizatorem? Poznaj system sprzedaży biletów online!
Jesteś artystą lub organizatorem? Poznaj system sprzedaży biletów online!
Paweł Michalec
Paweł Michalec

Czasy, w których bilety na wydarzenia sprzedawało się wyłącznie stacjonarnie, odeszły już do słusznie minionych. Obecnie coraz większy udział w dystrybucji i sprzedaży biletów mają kanały online, takie jak system biletowy https://join.goingapp.pl/. Jeżeli jesteś artystą, organizatorem, a może właścicielem lub zarządcą miejsca, w którym mogą się odbywać różnego rodzaju eventy, powinieneś poznać system do sprzedaży i rezerwacji biletów GoingApp.

 

Dlaczego coraz więcej osób woli kupować bilety online?

Internetowy system sprzedaży biletów umożliwia klientom zakup biletów bez opuszczania domu. Jest to jest szczególnie korzystne w obecnych czasach, kiedy wielu ludzi chce unikać stania w dużych kolejkach, a jednocześnie ceni swój czas. System biletowy online pozwala je kupować o dowolnej porze dnia czy nocy, co jest bardzo wygodne dla osób, które mają napięty grafik zajęć. Ponadto transakcje online są zwykle szybsze, wygodniejsze i bezpieczniejsze niż tradycyjne metody zakupu biletów. Ma to szczególne znaczenie wtedy, kiedy do kupienia jest kilka lub kilkanaście drogich biletów, gdzie łączna wartość transakcji liczona jest w tysiącach złotych. Sprzedaż biletów przez internet wielokrotnie została doceniona np. przez opiekunów grup szkolnych, którzy kupując je elektronicznie, czynią swoją pracę łatwiejszą i bezpieczniejszą, mogąc poświęcić uwagę podopiecznym, a nie załatwianiu formalności w kasach biletowych.

Strony do rezerwacji biletów to cenne źródło informacji

Strony internetowe do sprzedaży biletów zapewniają cenne informacje o ich bieżącej dostępności biletów, cenach oraz miejscach, w których organizowane są wydarzenia. W wielu przypadkach istnieje możliwość otrzymywania powiadomień e-mail lub SMS o nadchodzących eventach, np. w twoim mieście lub zespołu, który szczególnie Cię interesuje. Nie bez znaczenia jest również istnienie dedykowanej aplikacji na smartfony, ułatwiającej kupowanie biletów z dowolnego miejsca na świecie.

System biletowy to gwarancja bezpieczeństwa i dostępu do swoich wejściówek

Elektroniczne bilety zmniejszają ryzyko utraty lub zapomnienia biletu. Można je pobrać jako plik PDF na swój smartfon, a ponadto są zapisane na indywidualnym koncie każdego użytkownika, do którego można mieść dostęp z dowolnego urządzenia podłączonego do sieci, po wpisaniu loginu i hasła. Także sam zakup biletów jest szybki i prosty. Klienci mogą łatwo przeszukiwać różne wydarzenia i wybierać bilety według swoich preferencji (miejsca siedzące, sekcje, ceny, itp.). Do tego dochodzi także możliwość łatwej zmiany lub anulowania rezerwacji.

Dlaczego powinieneś sprzedawać swoje bilety online?

 Jeśli szukasz sposobów na to, aby zwiększyć sprzedaż swoich biletów, a jednocześnie uczynić ten proces wyraźnie łatwiejszym i szybszym, to system sprzedaży biletów online jest właśnie dla Ciebie. Samodzielnie możesz zarządzać wszystkimi funkcjonalnościami systemu, który np. umożliwia sprzedaż biletów numerowanych, a także generowanie kodów rabatowych. System online może także być wsparciem sprzedaży stacjonarnej, realizowanej w klasycznych kasach biletowych, a także zewnętrznych urządzeniach POS (biletomaty).  Intuicyjna obsługa, a także możliwość stosowania dodatkowych metod reklamy swoich wydarzeń online, z bezpośrednim przekierowaniem do strony, na której bilety można kupić, stanowi dodatkowy argument, by z tego rozwiązania korzystać.

Masz więcej pytań dotyczących sprzedaży biletów online? Jeśli tak, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO