Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

BIZNES

Garaże blaszane i wiaty śmietnikowe firmy KAR STAL – solidny wyrób lokalny

wtorek, 28 czerwca 2022 09:37 / Autor: Jowita Plech
Garaże blaszane i wiaty śmietnikowe firmy KAR STAL – solidny wyrób lokalny
Garaże blaszane i wiaty śmietnikowe firmy KAR STAL – solidny wyrób lokalny
Jowita Plech
Jowita Plech

Nie zawsze uświadamiamy sobie, jak użyteczne i wszechstronne są konstrukcje stalowe. Przykładowo blaszany garaż pozwala w praktyczny i bezpieczny sposób przechowywać samochód. Z kolei wiata śmietnikowa pomaga w utrzymaniu porządku zarówno na prywatnych posesjach, jak i na osiedlach. Stojaki rowerowe są zaś mile widziane przez każdego miłośnika tych pojazdów. Tego rodzaju produkty można kupić także w województwie świętokrzyskim i to od lokalnego przedsiębiorstwa. Ich wytwarzaniem, sprzedażą i dystrybucją od lat zajmuje się skarżyska firma KAR STAL.

Tanie garaże blaszane w województwie świętokrzyskim

KAR STAL to producent garaży blaszanych, wiat śmietnikowych, stojaków na rowery, elementów małej architektury miejskiej i przedmiotów wykonanych ze stali. Skarżyska firma wytwarza na przykład metalowe kosze na śmieci, wózki transportowe czy meble ogrodowe takie jak ławki parkowe czy stoły. Blaszane garaże są więc tylko jednym z segmentów asortymentu KAR STAL.

Firma oferuje szeroką gamę tego rodzaju produktów. Garaże blaszane ocynkowane stanowią jej podstawowy element. Są wykonane z profili stalowych i blachy trapezowej zabezpieczonej przed warunkami atmosferycznymi warstwą węglanu cynku. Blaszak można również pokryć akrylem, co wzmacnia odporność na korozję, a jednocześnie zapewnia dodatkowe walory estetyczne. Najdroższe są garaże blaszane drewnopodobne. Wykonane z blachy imitującej kolorystycznie drewno, odznaczają się atrakcyjnym wyglądem.

Co istotne, KAR STAL oferuje garaże jednostanowiskowe lub dwustanowiskowe. Coraz więcej osób dysponuje więcej niż jednym autem, a w takim wypadku większy, bardziej przestronny garaż jest lepszy niż dwa obiekty tego typu obok siebie. Można też zamówić blaszak z dodatkowym wejściem. Klient ma również do wyboru, czy woli opcję z dachem jednospadowym, czy z dwuspadowym, a także dwa warianty bramy – uchylną lub dwuskrzydłową.

KAR STAL oferuje swoje garaże blaszane w Kielcach i innych miastach regionu, a także w ościennych województwach. Firma stale się rozwija, poszerzając gamę oferowanych produktów, starając się przy tym docierać do nowych odbiorców. Dba zarazem o to, by proponowany asortyment spełniał wysokie standardy i odpowiadał na potrzeby klientów.

Jeśli chodzi o garaże blaszane, świętokrzyskie produkty KAR STAL są doceniane przez kontrahentów nie tylko ze względu na ich jakość, ale i otwartość firmy na negocjacje w przypadku dużych zamówień, a także dostępność takiego obiektu w różnych wymiarach.

article thumb

Funkcjonalne wiaty śmietnikowe – przydomowe, osiedlowe i na działkę

KAR STAL to także producent wiat śmietnikowych. Mała architektura miejska tego typu jest projektowana, wytwarzana, sprzedawana i montowana przez tę firmę od 2015 roku. W jej ofercie znaleźć można modele przeznaczone zarówno do użytku na osiedlach, jak i na przydomowych działkach. Są one dostępne w różnych rozmiarach.

Altana śmietnikowa jest bardzo praktycznym obiektem. Dzięki niej gospodarowanie odpadami staje się bardziej uporządkowane. Wiata pozwala na bardziej komfortowe użytkowanie śmietnika. Miejsce to staje się zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi. Jest też bezpieczniejsze ze względu na poprawę warunków higienicznych oraz uniemożliwienie dostępu zwierzętom i osobom postronnym. Co więcej, wiata śmietnikowa sprawia, że okolica staje się bardziej atrakcyjna wizualnie. Umożliwia ukrycie pojemników na śmieci przed wzrokiem.

Tak jak w przypadku garaży, wiaty śmietnikowe KAR STAL są solidnie zabezpieczane przed korozją. Są ocynkowane ogniowo, a dodatkową ochronę stanowi warstwa farby. Najbardziej popularne kolory tych obiektów to brązowy, ciemny szary, srebrny oraz ceglany, ale można też zamówić wiaty w innych barwach.

Oferowane obiekty są zbudowane z profili stalowych oraz blachy, paneli metalowych lub siatki. Warto podkreślić, że nawet w przypadku wykorzystania paneli, ściany altany nie są w pełni zabudowane. Między dachem a ścianą jest przestrzeń zabezpieczona kratą, co zapewnia wnętrzu obiektu wentylację, a jednocześnie chroni je przed ptakami.

Altany śmietnikowe KAR STAL można modyfikować w zakresie wymiarów, układu pomieszczeń, rodzaju blachy, liczby drzwi oraz ich rodzaju (np. drzwi dwuskrzydłowe). Można w nich zamontować oświetlenie solarne, elektrozamki (czyli zamek na kartę). Firma dba przy tym o to, by oferowane wiaty śmietnikowe odznaczały się nie tylko dużą funkcjonalnością i wytrzymałością, ale i wysoką estetyką.

Praktyczne stojaki na rowery do użytku miejskiego

Ważnym elementem oferty KAR STAL są także miejskie stojaki rowerowe. Ze względu na wzrost popularności jednośladów można się z nimi spotkać coraz częściej. To dobry sposób na zagwarantowanie miejsca parkingowego dla rowerów w przestrzeni miejskiej – przy instytucjach publicznych, w parkach, na parkingach, przy trasach rowerowych. Stojaki zapewniają bezpieczne i uporządkowane miejsca postojowe. Są tanie, estetyczne i zajmują małą przestrzeń. Zazwyczaj wykonuje się je z rur stalowych lub kształtowników.

Zaletą stojaków jest również duża liczba modeli. Dużą popularnością cieszą się stojaki miejskie w kształcie odwróconej litery U lub litery V, ale wzorów jest o wiele więcej. Pozwalają one mocować rower albo do ramy, albo do koła przedniego lub tylnego. Warto przy okazji zauważyć, że niektóre warianty można zamontować nie tylko do podłoża, ale i do ścian. Istnieją także stojaki rowerowe z miejscem na reklamę, co może mieć znaczenie dla części inwestorów.

KAR STAL produkuje trzy rodzaje stojaków rowerowych miejskich. Są to stojaki szeregowe, stojaki barierki i stojaki hybrydowe. To produkty łatwe w montażu, solidne i wytrzymałe, a przede wszystkim funkcjonalne. Rower będzie w nich stabilnie zabezpieczony. Firma dba o jakość tych produktów, a także ich estetykę. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w branży, KAR STAL oferuje asortyment o najwyższym standardzie wykonania.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO