Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Zawodnicy po Zagłębiu: Myślę, że byliśmy lepsi w tym meczu

niedziela, 03 marca 2024 21:27 / Autor: Michał Gajos
Zawodnicy po Zagłębiu: Myślę, że byliśmy lepsi w tym meczu
Fot. Łukasz Czerwiak
Zawodnicy po Zagłębiu: Myślę, że byliśmy lepsi w tym meczu
Fot. Łukasz Czerwiak
Michał Gajos
Michał Gajos
Korona Kielce przegrała 0:1 z Zagłębiem Lubin. Kielczanie podarowali bramkę gospodarzom po błędzie Dominicka Zatora. – Takie bramki się zdarzają i będą, chociaż trzeba zmniejszyć częstotliwość ich padania. Nie da się zagrać perfekcyjnego meczu. Musimy starać się, aby wystrzegać się takich błędów i w każdym kolejnym spotkaniu grać coraz lepiej – skomentował błąd kapitana kielczan Miłosz Strzeboński.

To był prawdopodobnie najgorszy mecz Korony Kielce w tym sezonie. Problem w tym, że  zwycięska drużyna wcale nie zagrała lepszego starcia od rozczarowanej i rozczarowującej ekipy Kamila Kuzery.

– Nie zasłużyliśmy na przegraną 0:1 i w ogóle na przegraną. Daliśmy im krwi i to nasze błędy sprawiły, że Zagłębie zdobyło bramkę. Myślę, że byliśmy lepsi w tym meczu. Nie wiem do końca, co wskazał VAR, myślę, że sędziowie też tego nie wiedzą. Naszym zdaniem była bramka. Musimy wziąć się za siebie, bo to najwyższy czas, żebyśmy zaczęli wygrywać – powiedział Mariusz Fornlaczyk.

Do straty gola, w 17. minucie, kielczanie wyglądali bardzo obiecująco. Jednak po stracie bramki przyjezdnym zgasło światło, które do końcowego gwiazdka próbowali włączyć po omacku.

– Weszliśmy dobrze w ten mecz, na początku byliśmy drużyną lepszą od Zagłębia, a gra toczyła się na ich połowie. Jednak dwa strzelone gole nie zostały uznane przez spalone i jest to po prostu za mało na ten moment. Musimy wyciągać więcej z tego, że mamy przewagę i prowadzimy grę – dodał Miłosz Strzeboński.  

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO