Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Decortrend2705SP

SPORT

Zaskakujący ruch! Piwowarski potentat wraca do Barlinka Industrii Kielce!

środa, 24 maja 2023 21:46 / Autor: Damian Wysocki
Zaskakujący ruch! Piwowarski potentat wraca do Barlinka Industrii Kielce!
Zaskakujący ruch! Piwowarski potentat wraca do Barlinka Industrii Kielce!
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Firma Van Pur wraca do sponsorowania kieleckich piłkarzy ręcznych. Chociaż już nie w roli partnera tytularnego. Łomża znów będzie widoczna na koszulkach mistrzów Polski.

Właścicielem marki Łomża jest Van Pur, który  był sponsorem tytularnym drużyny przez przeszło dwa lata: od sierpnia 2020 do grudnia 2022 roku. Firma podjęła współpracę z mistrzem Polski w bardzo trudnym momencie, stając się głównym sponsorem drużyny po rozstaniu z PGE. Pod koniec poprzedniego roku piwowarski potentat poinformował o zakończeniu sponsoringu. 

Pół roku później Van Pur wraca do klubu jako sponsor drużyny, a marka Łomża znów będzie widoczna na koszulkach zawodników. Logo browaru znajdzie się na plecach graczy Barlinka Industrii Kielce.

– Mamy kolejną dobrą informację. Do klubu wraca marka Łomża, która znów będzie sponsorem drużyny. Jestem bardzo szczęśliwy, bo to piękna sprawa, że mimo chwilowych problemów znów mogliśmy podjąć współpracę. Na ten moment umowa dotyczy finału Pucharu Polski oraz EHF Final4 Ligi Mistrzów, ale życie pokaże, co dalej. Dobre wyniki sportowe i marketingowe mogą otworzyć wiele możliwości na przyszłość. Mam pełną wiarę w sztab i zawodników, że w kolejnych spotkaniach dadzą z siebie wszystko – komentuje prezes Bertus Servaas.

Sternik kieleckiego klubu dodaje: – Odkąd Łomża wycofała się ze sponsoringu, cały czas byłem w bardzo dobrym kontakcie z właścicielami. To pokazuje, jak profesjonalne były nasze relacje i po stronie klubu, i po stronie firmy. Zawsze się lubiliśmy, co teraz wszystkim nam się opłaciło. Uważam to za nowy start naszej współpracy z Łomżą. 

Jak udało nam się dowiedzieć, strony prowadzą rozmowy na temat współpracy w kolejnych sezonach. 

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO