Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosczdrowie3

SPORT

Zapowiada się komplet. Tym razem lepiej odstać swoje w kolejce

piątek, 27 maja 2022 11:56 / Autor: Damian Wysocki
Zapowiada się komplet. Tym razem lepiej odstać swoje w kolejce
Zapowiada się komplet. Tym razem lepiej odstać swoje w kolejce
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Korona Kielce rozegra w niedzielę najważniejszy mecz od wielu lat. W finale barażu o PKO Ekstraklasę podejmie na Suzuki Arenie Chrobrego Głogów. Pojedynek budzi bardzo duże zainteresowanie. Ranem pojawiły się problemy z serwerami systemu biletowego. Wejściówki można kupować już w kasach pod stadionem.

– Udostępnimy około 13 i pół tysiąca miejsc. Musimy odjąć sektory buforowe. Karnetowicze wejdą na to spotkanie za darmo. Obniżyliśmy ceny biletów do 15 i 10 złotych. Prosimy, aby nie czekać z zakupem wejściówek do samego końca, bo może być problem. Zachęcamy do zakupów stacjonarnych, ponieważ mamy bardzo dużo wejść na stronę i serwery nie wytrzymują. Pracujemy nad tym, aby wszystko usprawnić. Od  11 można kupować bilety w kasach stadionowych. W sobotę i niedzielę będą one otwarte od 9. Oprócz tego jest Sklep Kibica i saloniki Kolportera – wyjaśnia Daria Wollenberg, dyrektor ds. marketingu i komunikacji w kieleckim klubie.

Niedzielny mecz z Chrobrym na Suzuki Arenie rozpocznie się o godz. 20.45 i będzie w całości transmitowany na naszej antenie.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO