Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosc

SPORT

Z obozu Cracovii: Spodziewamy się bardzo dobrej i agresywnej gry Korony

piątek, 01 września 2023 09:12 / Autor: Piotr Okła
Z obozu Cracovii: Spodziewamy się bardzo dobrej i agresywnej gry Korony
Fot. Facebook/Cracovia
Z obozu Cracovii: Spodziewamy się bardzo dobrej i agresywnej gry Korony
Fot. Facebook/Cracovia
Piotr Okła
Piotr Okła

– „Czytamy" i analizujemy grę naszych najbliższych rywali. Korona zagrała świetny ostatni mecz z Zagłębiem Lubin – mówi Jacek Zieliński trener Cracovii przed sobotnim spotkaniem z Koroną. 

Dla gospodarzy pojedynku najbliższa rywalizacja będzie okazją do przełamania serii dwóch remisów i podtrzymania passy bez ligowej porażki. 

–„Czytamy" i analizujemy grę naszych najbliższych rywali. Korona zagrała świetny ostatni mecz z Zagłębiem Lubin. Wygrała, zdecydowanie dominując, wiadomo: czerwona kartka w 30. minucie ten mecz ustawiła, ale mimo wszystko zagrali naprawdę bardzo dobrze, także bardzo agresywnie. Tego spodziewamy się po tym meczu, ale jesteśmy na to przygotowani, mamy swój plan. Jestem głęboko przekonany i wierzę w to, że ułożymy go sobie na boisku – wskazał Jacek Zieliński w wypowiedzi przedmeczowej dla mediów. 

Krakowianie podejdą do sobotniego starcia osłabieni. 

– Za chwilę do gry gotowy będzie Otar Kakabadze, coraz mocniej trenuje Hebo Rasmussen – informuje szkoleniowiec. 

W zespole Cracovii występuje dwóch młodzieżowych reprezentantów Polski: Jakub Myszor i Michał Rakoczy. Selekcjoner polskiej kadry do lat 21, Michał Probierz, powołał ich na najbliższe zgrupowanie.

W ostatnich dniach krakowski klub wzmocnił 103-krotny reprezentant Polski - Kamil Glik. W przerwie sobotniego meczu zostanie on oficjalnie zaprezentowany na murawie jako nowy piłkarz „Pasów”.

Sobotnie wyjazdowe spotkanie Korony z Cracovią rozpocznie się o godzinie 17.30. Mecz będzie w całości transmitowany na naszej antenie.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO