Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosc

SPORT

Targi Kielce sponsorem Korony

środa, 30 listopada 2022 15:14 / Autor: Damian Wysocki
Targi Kielce sponsorem Korony
Targi Kielce sponsorem Korony
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Nie pożyczka, a umowa sponsorska. Targi Kielce wspomogą Koronę Kielce. Strony podpisały umowę w ramach której do końca 2023 roku „żółto-czerwoni” będą promować jeden z największych ośrodków wystawienniczych w kraju. 

– Zgodnie z podpisaną umową, do końca 2023 roku kielecki ośrodek będzie jednym ze sponsorów klubu. Będziemy realizować zarówno zadania wynikające ze społecznej odpowiedzialności biznesu, jak również promocję poprzez sport. Decyzja o wyborze takiej właśnie formy budowania wizerunku marki i dotarcia do grup docelowych dla pozyskiwania klientów, została podyktowana zarówno oceną korzyści, jak i również opiniami zarówno członków Komisji Sportu Miasta Kielce, jak i radnych, wyrażających głos opinii publicznej – mówi Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce.

– To bardzo ważny dzień dla klubu. Targi Kielce to uznana w Polsce, ale i na świecie marka i z dużą radością pragnę powitać was w żółto-czerwonej rodzinie. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie klubu w momencie, gdy bardzo tego potrzebujemy. Swoimi działaniami postaramy się w najlepszy możliwy sposób promować naszego nowego sponsora – wyjaśnia Łukasz Jabłoński, prezes „żółto-czerwonych”.

Jak udało nam się dowiedzieć, umowa sponsorska opiewa na milion złotych. Tym samym spółka nie udzieli klubowi pożyczki, która była również brana pod uwagę. 

W ramach umowy klub będzie świadczył szereg usług. Logotyp Targów znajdzie się na rękawku koszulki meczowej oraz strojach treningowych.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO