Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Sytuacja kadrowa przed Stalą. Nadal bez Briceaga i Takaca 

czwartek, 28 września 2023 14:23 / Autor: Michał Gajos
Sytuacja kadrowa przed Stalą. Nadal bez Briceaga i Takaca 
Fot. Aleksandra Sternak
Sytuacja kadrowa przed Stalą. Nadal bez Briceaga i Takaca 
Fot. Aleksandra Sternak
Michał Gajos
Michał Gajos

W piątek 29 września Korona Kielce zagra w Mielcu z miejscową Stalą w meczu 10. kolejki PKO Ekstraklasy. W jakim zestawieniu kadrowym kielczanie powalczą o pierwszy komplet punktów na wyjeździe? 

Korona Kielce zagra w piątek ze Stalą Mielec. Żółto-Czerwoni przystąpią do tej rywalizacji po pucharowym zwycięstwie z rezerwami Jagiellonii Białystok (2:1). Po tamtym spotkaniu trener kielczan cieszył się tak samo korzystnym wynikiem, jak nienaruszoną sytuacją zdrowotną swoich zawodników. Czy coś zmieniło się od tamtego czasu? 

– Po meczu z Jagiellonią wszystko się zgadza. Wszyscy z tej ekipy są do mojej dyspozycji. Natomiast przed kolejnym spotkaniem nie mam do dyspozycji Łukowskiego, Petorwa, Takaca i Briceaga. Jesteśmy po badaniach Dalibora. Pojawiła się blizna, jest w fazie gojenia. Przechodzimy z etapu wizyt u fizjoterapeutów do treningów, ale trzeba tym mądrze zarządzać i uważać, aby nic się nie wydarzyło po drodze – powiedział Kamil Kuzera. 

– Co do Briceaga, dolegliwości bólowe ustały. A tu był największy problem. Wprowadzamy go powoli. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będzie do mojej dyspozycji. Noga Kyryła nie jest w dobrym stanie. Szukamy, próbujemy, aby zażegnać ten problem – zdradził. 

Początek meczu Stal–Korona o godz. 18:00. Spotkanie będzie w całości transmitowane na naszej antenie. 

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO