Suzuki Korona Handball ponownie musiała uznać wyższość Węgierek

sobota, 14 sierpnia 2021 18:36 / Autor: Damian Wysocki

Szczypiornistki Suzuki Korony Handball rozegrały kolejny mecz z węgierskim Erd HC. W czeskim Hodoninie przegrały 20:30.

W środę podopieczne Pawła Tetelewskiego uległy temu rywalowi 18:36. Z racji wycofania z turniejowej rywalizacji ŻRK Kumanovo, organizatorzy postanowili, że kluby z Polski i Węgier rozegrają sparing, który nie będzie liczony do końcowej klasyfikacji turnieju.

Suzuki Korona Handball zaprezentowała się zdecydowanie lepiej, niż dwa dni temu. Do przerwy przegrywała czterema bramkami – 8:12. Po zmianie stron swoje minuty dostały wszystkie zawodniczki, a Węgierki wypracowały dziesięciobramkową przewagę.

W niedzielę, w ostatnim turniejowym meczu, Suzuki Korona Handball zmierzy się ze Slavią Praga.

Suzuki Korona Handball Kielce – Erd HC 20:30 (8:12)