Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Rozgrywający Łomży Vive z koronawirusem

niedziela, 16 stycznia 2022 22:34 / Autor: Damian Wysocki
Rozgrywający Łomży Vive z koronawirusem
fot. Grzegorz Trzpil
Rozgrywający Łomży Vive z koronawirusem
fot. Grzegorz Trzpil
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Białorusin Uładzisłau Kulesz nie zagrał w niedzielnym meczu Euro 2022 z Polską. Lewy rozgrywający Łomży Vive Kielce otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa i trafił na izolację.

Rosły rozgrywający nieźle spisał się w pierwszym spotkaniu z Niemcami, w którym zdobył siedem bramek. Jego brak był widoczny w niedzielnym starciu z Polską. Białorusini przegrali 20:29 i do rozegrania pozostał im tylko wtorkowy mecz pocieszenia z Austrią.

– Już wczesnym popołudniem wiedzieliśmy, że może zabraknąć Kulesza. To były jednak nieoficjalne informacje. Potwierdziły się godzinę przed meczem, kiedy otrzymaliśmy protokoły. Szczególnie teraz, kiedy pojawia się dużo fałszywych informacji, musieliśmy być gotowi na wszystko – powiedział na pomeczowej konferencji prasowej Patryk Roblem, trener reprezentacji Polski.

Uładzisłau Kulesz przebywa na izolacji w specjalnie przygotowanym do tego hotelu. Jeśli po pięciu dniach otrzyma negatywny wynik testu, będzie mógł wrócić do Kielc. Na pewno opuści wtorkowe spotkanie z Austrią.  

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO