Parada Ivicia wyróżniona

poniedziałek, 03 kwietnia 2017 09:04 / Autor: Damian Wysocki

Filip Ivić w niedzielnym spotkaniu Ligi Mistrzów z Montpellier był jedną z najjaśniejszych postaci Vive Tauronu Kielce. Chorwacki golkiper na swoim koncie zanotował kilka fantastycznych interwencji, dzięki którym mistrzowie Polski jeszcze w 39. minucie mogli prowadzić pięcioma bramkami. Jedna z parad 24-latka trafiła do zestawienia pięciu najefektowniejszych obron rewanżowych meczów 1/8 finału.

Dziennikarze EHF TV wyróżnili interwencję z 38. minuty spotkania kiedy przy stanie 18:14 Filip Ivić w sytuacji „sam na sam” w kapitalny sposób zatrzymał Diego Simoneta.

ZOBACZ NAJEFEKTOFNIEJSZE INTERWENCJE REWANŻOWYCH SPOTKAŃ 1/8 FINAŁU LIGI MISTRZÓW - TUTAJ