Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Nowa, uskrzydlona wersja Miłosza Trojaka. „To wspaniałe uczucie”

piątek, 09 lutego 2024 14:01 / Autor: Michał Gajos
Nowa, uskrzydlona wersja Miłosza Trojaka. „To wspaniałe uczucie”
Fot. Mateusz Kaleta
Nowa, uskrzydlona wersja Miłosza Trojaka. „To wspaniałe uczucie”
Fot. Mateusz Kaleta
Michał Gajos
Michał Gajos

Początek rundy wiosennej zbliża się wielkimi krokami. Korona rozpocznie granie w najbliższy poniedziałek. W składzie kielczan najprawdopodobniej pojawi się świeżo upieczony tata, Miłosz Trojak.

Były zawodnik Odry Opole przystępuje do drugiej części sezonu w nowej roli w swoim prywatnym życiu. Pod koniec styczniowego zgrupowania w Turcji wrócił do kraju, gdzie powitał na świecie swojego pierwszego potomka.

– Na razie śpię dobrze. Mojej żony jeszcze nie ma w Kielcach. Dochodzi do siebie w domu po cesarskim cięciu, spędzi tam jeszcze dwa tygodnie. Żałuję, że nie ma ich tu ze mną, bo od razu zakochałem się w tym młodym człowieku. Jest to wspaniałe uczucie. Mam nadzieję, że będę dobrze spał, bo mały budzi się tylko raz na jedzenie – zdradził kapitan Korony.

Ojcostwo zazwyczaj uskrzydla, a nie krępuje sportowców. Przykładem tego chce być właśnie stoper kieleckiego klubu. – Zrobię wszystko, aby być coraz lepszym piłkarzem. Chcę dawać przykład klubowi, chłopakom, trenerom, bo jestem kapitanem, a to rola, która zobowiązuje do prezentowania pozytywnych impulsów. Z mojej strony będą cały czas motywował chłopaków, bo widzę w nich ogromny potencjał. Nie chcę, żeby był zmarnowany – dodał.

Początek meczu Korony z ŁKS-em o godz. 19:00.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO