Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

SPORT

Morderczy tydzień Łomży Vive

poniedziałek, 22 lutego 2021 13:26 / Autor: Damian Wysocki
Morderczy tydzień Łomży Vive
Morderczy tydzień Łomży Vive
Damian Wysocki
Damian Wysocki

To będzie bardzo intensywny tydzień dla Łomży Vive Kielce. Mistrzowie Polski są już w Paryżu, gdzie we wtorek, w zaległym spotkaniu 9. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, zmierzą się z Paris Saint-Germain.

„Żółto-biało-niebiescy” rozpoczęli swój wyjazdowy maraton w piątek, kiedy udali się w podróż do Gdańska. Tałant Dujszebajew na sobotni mecz z Torus Wybrzeżem nie zabrał kilku gwiazd: Alexa i Daniela Dujszebajewów, Andreasa Wolffa, Arcioma Karalioka i Igora Karacicia.

Spotkanie w Gdańsku zakończyło się przed godziną 15, dlatego „żółto-biało-niebiescy” już wieczorem byli w Kielcach.

W niedzielę rano zostali poddani rutynowym badaniom na obecność Covid-19. Po południu odbyli trening, po którym udali się do Warszawy, skąd w poniedziałek rano wylecieli do Paryża. Wieczorem odbędą przedmeczowe zajęcia. Wtorkowe starcie z PSG rozpocznie się o godz. 18.45.

W środę rano drużyna poleci z Paryża do Wiednia, skąd autokarem uda się do Segedynu. W związku z pandemią zawieszone są wszystkie loty z Francji do Budapesztu. Co ciekawe, podopieczni Tałanta Dujszebajewa przed wjazdem na Węgry muszą poddać się szybkim testom na obecność Covid-19.

Czwartkowy mecz 13. kolejki z MOL-Pickiem Szeged również rozpocznie się o godz. 18.45.

W piątek mistrzowie Polski pojadą do Budapesztu, skąd odlecą do Warszawy. Nie wrócą jednak do Kielc. Od razu udadzą się do Szczecina, gdzie w sobotę zagrają Sandrą Spa Pogonią Szczecin (godz. 16). Podopieczni Tałanta Dujszebajewa wrócą do Kielc dopiero w niedzielę nad ranem. 

Nowy numer!
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO