Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

SPORT

Kozioł będzie walczył o awans z ŁKS-em?

poniedziałek, 21 czerwca 2021 10:47 / Autor: Damian Wysocki
Kozioł będzie walczył o awans z ŁKS-em?
fot. Grzegorz Ksel
Kozioł będzie walczył o awans z ŁKS-em?
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Marek Kozioł, który po sezonie odszedł z Korony Kielce, najprawdopodobniej będzie kontynuował swoją karierę w ŁKS-ie Łódź

Doświadczony bramkarz spędził w Kielcach dwa lata. W tym czasie rozegrał 50 spotkań: 29 w PKO Ekstraklasie, 20 w Fortuna I Lidze i jedno w Pucharze Polski. „Żółto-czerwony” klub nie przedłużył z nim kontraktu, decydując się na postawienie na młodych Marceliego Zapytowskiego i Jakuba Osobińskiego.

– Pod koniec tamtej rundy zanosiło się na to, że klub będzie chciał ze mną dalej współpracować. Koncepcja uległa zmianie, pojawiły się nowe osoby. Nie mam z tym problemów, bo takie jest życie piłkarza. Choć nie ukrywam, że sportowo i prywatnie nie żyło mi się tutaj najgorzej. Mam nadzieję, że kibice zapamiętają mnie z dobrej strony – mówił nam Marek Kozioł w audycji „Cały Ten Sport”.

Jak poinformował Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl, wychowanek Sandecji będzie kontynuował swoją karierę w Łódzkim Klubie Sportowym, który w niedzielę przegrał finał baraży o PKO Ekstraklasę z Górnikiem Łęczna. W minionym sezonie numerem jeden w barwach łódzkiej drużyny był Arkadiusz Malarz.

Wszystko wskazuje na to, że nowym trenerem ŁKS-u zostanie Hiszpan  Kibu Vicuna.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO