Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosczdrowie3

SPORT

#KoronaWartaKompletu. Kielecki klub pobił swój rekord

środa, 10 sierpnia 2022 10:47 / Autor: Damian Wysocki
#KoronaWartaKompletu. Kielecki klub pobił swój rekord
#KoronaWartaKompletu. Kielecki klub pobił swój rekord
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Ponad pięć tysięcy osób jest już uprawnionych do obejrzenia poniedziałkowego meczu Korony Kielce z Wartą Poznań. Tego lata klub pobił swój rekord pod względem sprzedanych karnetów.

Kibice mogli kupować stałe wejściówki na rundę jesienną do poprzedniego spotkania ze Śląskiem Wrocław (1 sierpnia). Klub sprzedał 2681 karnetów – 760 z nich zostało rozprowadzonych w ramach pakietów sponsorskich.

– To bardzo dobry wynik, który stawia nas w czołówce ekstraklasy. Każdy, kto zdecydował się na zakup karnetu, może czuć się dumny. W poprzednich latach ze sprzedażą stałych wejściówek było różnie. Raczej gorzej, niż lepiej. Teraz możemy czuć dumę. Razem osiągnęliśmy bardzo dużo. Wszystkich pozostałych zachęcamy do zakupu biletów na każde spotkanie. Najlepiej i najwygodniej to robić przez internet – wyjaśnia Daria Wollenberg, dyrektor ds. marketingu i komunikacji w kieleckim klubie.

Pierwsze dwa spotkania „żółto-czerwonych” w nowym sezonie cieszyły się bardzo dużym zainteresowanie. Inauguracyjny mecz z Legią Warszawa obejrzał komplet 14 515 kibiców, blisko 10 tysięcy zobaczyło starcie ze Śląskiem Wrocław.

Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego rozegrają kolejny mecz w poniedziałek (15 sierpnia). Ich rywalem będzie Warta Poznań (godz. 19). Kibice kieleckiego klubu wymyślili chwytliwe hasło: „KoronaWartaKompletu”, którym w mediach społecznościowych zachęcają do zakupu wejściówek.

Do środowego poranka uprawnionych do wejścia na stadion było ponad pięć tysięcy osób.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO