Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosczdrowie3

SPORT

Kolejny powrót do Korony

czwartek, 30 czerwca 2022 20:01 / Autor: Damian Wysocki
Kolejny powrót do Korony
fot. Korona Kielce
Kolejny powrót do Korony
fot. Korona Kielce
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Korona Kielce potwierdziła ponowne zatrudnienie Grzegorza Opalińskiego. 45-leni trener został koordynatorem, który będzie współpracował z całym pionem sportowym „żółto-czerwonych”.

O tym, że Grzegorz Opaliński wróci na Ściegiennego 8 było wiadomo już od dłuższego czasu. Będzie odpowiedzialny za tworzenie sieci skautingu oraz będzie współpracował z uzdolnionymi, młodymi zawodnikami podczas treningów indywidualnych.

Szkoleniowiec, który posiada licencję UEFA Pro, doskonale zna kielecki klub. W latach 2011-2013 był asystentem Leszka Ojrzyńskiego. Obaj współpracowali również w Podbeskidziu Bielsko-Biała, Górniku Zabrze i Arce Gdynia. Samodzielnie prowadził Radomiaka Radom, Polonię Przemyśl, Siarkę Tarnobrzeg, Koronę Rzeszów i Watrę Białka Tatrzańska.

– Początek mojej przygody trenerskiej był właśnie w Koronie na poziomie ekstraklasy. Nie ukrywam, że jestem niezmiernie szczęśliwy, że ponownie mogę tutaj być. Zrobię wszystko, aby moja praca przynosiła jak największe efekty – powiedział Grzegorz Opaliński, cytowany przez stronę internetową ”żółto-czerwonych”.  

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO