Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosc

SPORT

Industria Kielce zagra w... Zielonej Górze

poniedziałek, 20 listopada 2023 08:00 / Autor: Piotr Okła
Industria Kielce zagra w... Zielonej Górze
Fot. Industria Kielce
Industria Kielce zagra w... Zielonej Górze
Fot. Industria Kielce
Piotr Okła
Piotr Okła

KGHM Chrobry Głogów poinformował, że mecz 14. serii gier z Industrią Kielce zostanie rozegrany w Zielonej Górze. 

Zgodnie z planem spotkanie miało odbyć się w Głogowie. W grudniu, w Hali Widowiskowo-Sportowej odbywają się wydarzenia niezwiązane ze sportem, m.in. uroczystości barbórkowe. Stąd też decyzja o przeniesieniu miejsca rozegrania pojedynku.

– W związku z tym, że w tym sezonie terminarz drużyny KGHM-u Chrobrego jest napięty, trudno znaleźć inny wolny termin na rozegranie spotkania z Kielcami u siebie, przed własną publicznością. Przypomnę tylko, że na przełomie listopada i grudnia nasza drużyna gra co trzy-cztery dni: przeplata występy w ORLEN Superlidze z tymi w Lidze Europejskiej. W podobnej sytuacji jest zespół z Kielc, który reprezentuje Polskę w Lidze Mistrzów, ale także zakończył rywalizację w rozgrywkach Super Globe – klubowych mistrzostwach świata w piłce ręcznej – poinformowała Katarzyna Zygier, prezes KS SPR-u Chrobrego S.A. cytowana przez oficjalny portal rozgrywek.

Spotkanie odbędzie się zatem 2 grudnia 2023 roku o godz. 20 i zostanie rozegrane w Hali Widowiskowo-Sportowej CRS przy ulicy Sulechowskiej 41 w Zielonej Górze.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO