Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosc

SPORT

Bokserskie emocje w Hali Legionów

piątek, 03 września 2021 14:46 / Autor: Damian Wysocki
Bokserskie emocje w Hali Legionów
Bokserskie emocje w Hali Legionów
Damian Wysocki
Damian Wysocki

W sobotę w kieleckiej Hali Legionów odbędzie się siódma edycja Suzuki Boxing Night. Kibice zobaczą m.in. trzy pojedynki w formule boksu zawodowego.

W dwóch z nich wystąpią zawodnicy KKB RUSHH Kielce: Daniel Adamiec i Bartosz Gołębiewski. Zmierzą się odpowiednio z Rafałem Jackiewiczem i Mateuszem Polskim. 

– Chłopaki cały czas mocno zasuwali na kadrze. Sumiennie trenowali. Mieli długie sparing, znacznie szybsze, niż w boksie zawodowym. Teraz będzie większy stres. Przed publicznością muszą odpowiednio rozłożyć siły. Dla nich będzie to cenne doświadczenie – mówi Grzegorz Nowaczek, prezes Polskiego Związku Bokserskiego.

Przed swoja publicznością zaprezentuje się również Sandra Drabik. Olimpijka z Tokio zmierzy się z boksującą w wyższej wadze Wiktorią Rogalińską, ubiegłoroczną młodzieżową mistrzynią Polski.

– Nastroje przed walką są bojowe. Będę walczyć z dziewczyną młodszą od siebie, która na pewno będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony. Zapowiada się ciekawa walka. Cieszę się, że będę mogła walczyć przed moją publicznością. Nie mogę doczekać się soboty – tłumaczy Sandra Drabik.

Sobotnia gala w Hali Legionów  rozpocznie się o godz. 20. Będzie transmitowana w TVP Sport. Ze szczegółowym rozkładem walk można zapoznać się – TUTAJ.

fot. Mateusz Kaleta (CKsport.pl

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO