W czerwcowych mistrzostwach Europy IKO Nakamura, które odbyły się w Białymstoku, zawodnicy kieleckiej "Chikary" zdobyli dziesięć medali, w tym cztery złote. O niedawnych sukcesach sportowców z naszego regionu opowiedział prezes klubu - Ernest Miszczyk.
Kruszki z najcenniejszego kruszcu wywalczyli Dawid Matuszewski, Nadia Turlewicz, Alan Szpak oraz Mateusz Szymkiewicz, srebra zdobyli Nadia Błaszczyk, Wiktoria Gołda, Piotr Grudzień, Maksymilian Moskal i Tomasz Puzon, a na najniższym stopniu podium stanął Oskar Białek.
Partnerem SPORTU w Radiu eM Kielce 107,9 FM jest Autorud - Omoda Jaecoo. Kielce, Krakowska 297A