Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Sukcesy kieleckich karateków w mistrzostwach Europy
autor
Piotr Szczepanik
2026.06.22 17:57

W czerwcowych mistrzostwach Europy IKO Nakamura, które odbyły się w Białymstoku, zawodnicy kieleckiej "Chikary" zdobyli dziesięć medali, w tym cztery złote. O niedawnych sukcesach sportowców z naszego regionu opowiedział prezes klubu - Ernest Miszczyk.

Kruszki z najcenniejszego kruszcu wywalczyli Dawid Matuszewski, Nadia Turlewicz, Alan Szpak oraz Mateusz Szymkiewicz, srebra zdobyli Nadia Błaszczyk, Wiktoria Gołda, Piotr Grudzień, Maksymilian Moskal i Tomasz Puzon, a na najniższym stopniu podium stanął Oskar Białek. 

Partnerem SPORTU w Radiu eM Kielce 107,9 FM jest Autorud - Omoda Jaecoo. Kielce, Krakowska 297A

CZYTAJ DALEJ