Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Fot. Korona Kielce
Fot. Korona Kielce
Nono przedłużył kontrakt z Koroną Kielce
autor
Piotr Szczepanik
2026.06.25 20:19

W czwartkowy wieczór (25 czerwca) Korona Kielce ogłosiła, iż jej pomocnik – Nono – podpisał nową umowę z klubem obowiązującą do 30 czerwca 2027 roku.

Hiszpan zasilił drużynę Złocisto-Krwistych w styczniu 2023 roku jako wolny zawodnik. W tym czasie rozegrał 88 spotkań w żółto-czerwonych barwach, zdobywając cztery bramki oraz jedenastokrotnie asystując.

Kapitan kieleckiego zespołu nie ukrywał zadowolenia z możliwości pozostania w stolicy województwa świętokrzyskiego:

- Bardzo się cieszę, że mój kontrakt został przedłużony i zostaję w Koronie na kolejny rok – chciałem tego. To jest mój dom. Teraz koncentruję się na okresie przygotowawczym, żeby być jak najlepiej przygotowanym do startu nowego sezonu. Wierzę, że przed nami bardzo dobry czas!

CZYTAJ DALEJ