Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Wieczorne poszukiwania dwóch chłopców. Na szczęście skuteczne

wtorek, 05 grudnia 2023 13:12 / Autor: Aleksandra Rękas
Wieczorne poszukiwania dwóch chłopców. Na szczęście skuteczne
Wieczorne poszukiwania dwóch chłopców. Na szczęście skuteczne
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Wyszli ze szkoły, ale nie dotarli do miejsca zamieszkania, a o sprawie powiadomiono jednostki policji w całym kraju. Niebezpiecznie było wczoraj na terenie powiatu opatowskiego, gdzie zaginęło dwóch chłopców, w wieku 15 i 16 lat.

Niepokojące zgłoszenie wpłynęło do ostrowieckich policjantów wczorajszego (4 grudnia) wieczoru. Wynikało z niego, że dwaj chłopcy wyszli ze szkoły około godziny 11.

- Jednak nie dotarli do placówki opiekuńczo-wychowawczej na terenie powiatu ostrowieckiego, w której obecnie zamieszkują. Opiekunowie rozpoczęli poszukiwania na własną rękę, a jak te nie przyniosły oczekiwanego rezultatu powiadomili służby – informuje Ewelina Wrzesień z KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Informacja o zaginięciu chłopców trafiła do policjantów z całej Polski. Akcja poszukiwawcza na szczęście przyniosła szybki rezultat – w ciągu godziny od otrzymania wiadomości, policjanci odnaleźli chłopców na ternie Opatowa.

- Chłopcy byli zmarznięci i zmęczeni wędrówką w zimowej aurze. W stanie niezagrażającym życiu trafili pod opiekę wychowawców – uzupełnia policjantka.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO