Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Targi Kids’ Time po raz 14. zawitają do Kielc

wtorek, 20 lutego 2024 11:07 / Autor: Aleksandra Rękas
Targi Kids’ Time po raz 14. zawitają do Kielc
Targi Kids’ Time po raz 14. zawitają do Kielc
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Wózki dziecięce, foteliki, ubranka, akcesoria i cała masa zabawek – tak w skrócie zapowiadają się Targi Kids’ Time, które już jutro (21 lutego) zaczną się w kieleckich targach. Zaprezentuje się na nich blisko trzysta firm.

Jak podkreśla Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce, wśród wystawców i zwiedzających jest duża potrzeba spotkań i bezpośrednich kontaktów biznesowych.

- Na największych w tej części Europy targach dla sektora dziecięcego, Kids’ Time, ofertę pokaże prawie 300 firm z 12 krajów. Przez trzy dni odbędzie się tu wiele premier produktowych i ciekawych prelekcji branżowych ekspertów – zapowiada Mochoń.

Wśród tysięcy produktów, które będzie można zobaczyć na targach, znajdą się i najlepsze zabawki 2023 roku. Będzie też spore grono producentów mebli i wyposażenia pokoi dziecięcych.

– W tym roku spotkanie branży dziecięcej odbywa się nie w czterech, jak przed rokiem, a w pięciu halach. Po pierwsze potwierdza to potrzebę organizowania targów i spotkań bezpośrednich, a po drugie sprawia, że oferta dla zwiedzających staje się jeszcze bardziej atrakcyjna i kompleksowa – dodaje Andrzej Mochoń.

Na targach odbędzie się też konkurs Kids’ Time Star - zaprezentują się wyróżniające się na rynku zabawki, a także artykuły dla dzieci i rodziców. Nie zabraknie też prelekcji polskich i zagranicznych ekspertów.

Targi zaczną się 21 i potrwają do 23 lutego. W trakcie dwóch pierwszych dni będą one otwarte od 10 do 18, a ostatniego dnia – do godziny 15.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO