Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Przewozili kilkaset porcji narkotyków. Wpadli, bo… zabrakło im paliwa

czwartek, 07 października 2021 13:06 / Autor: Aleksandra Rękas
Przewozili kilkaset porcji narkotyków. Wpadli, bo… zabrakło im paliwa
Przewozili kilkaset porcji narkotyków. Wpadli, bo… zabrakło im paliwa
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

W nietypowy sposób zakończyła się podróż dwóch mieszkańców Krakowa. W nocy z poniedziałku na wtorek trafili oni do pińczowskiego aresztu. W bagażniku przewozili dziesiątki gramów narkotyków, a wpadli bo… zapomnieli zatankować.

32- i 39-latek zakończyli swoją podróż na terenie gminy Działoszyce. Mężczyźni zatrzymali auto na poboczu drogi i czekali na pomoc – mieli pecha, bo trafili na policjantów.

- Zainteresowanie mundurowych wzbudziło nie tylko niespokojne zachowanie podróżników, ale przede wszystkim zawartość bagażnika. Był tam sprzęt ogrodowy, kilkadziesiąt telefonów komórkowych, tablety, laptopy i broń gazowa – wylicza Damian Stefaniec z KPP w Pińczowie.

Na tym nie koniec – wśród bagażu znalazły się też zawiniątka z suszem roślinnym, a także białym proszkiem i trzy strzykawki z przezroczystym płynem. Szybko okazało się, że to 68 gramów substancji psychotropowej 3 CMC i 50 gramów marihuany. To nawet kilkaset handlowych porcji.

Mężczyźni trafili do aresztu. 32-latek  odpowie za posiadanie narkotyków i  prowadzenie pojazdu mimo zakazu. Grozi mu pięć lat więzienia.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO