Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Po Strawczynie, filia w Chmielniku

środa, 30 września 2020 14:23 / Autor: Radio eM
Po Strawczynie, filia w Chmielniku
Po Strawczynie, filia w Chmielniku
Radio eM
Radio eM

Od czwartku, 1 października otwarta zostanie filia Wydziału Komunikacji i Transportu w Chmielniku, która obsługiwać także będzie mieszkańców gminy Pierzchnica. 

Kolejna filia Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Kielcach otwarta. Od 9 września br. działa już filia wydziału w Strawczynie, która obsługuje mieszkańców dwóch gmin: Strawczyna i Łopuszna. Osoby, które będą chciały zarejestrować samochód, będą mogły umówić wizytę przez internet.

– W dalszym ciągu pracujemy nad usprawnieniem pracy Wydziału Komunikacji i Transportu. Po filii w Strawczynie, wychodząc naprzeciw mieszkańcom Chmielnika, to właśnie w tej gminie uruchamiamy kolejną filę. Liczymy, że dzięki tym zmianom zmniejszą się kolejki oczekujących na załatwienie swojej sprawy lub wyznaczenie terminu - mówi starosta, Mirosław Gębski.

Dzięki internetowej rejestracji, wizytę będzie można umówić na 7 dni do przodu. - Naszym zdaniem znacznie usprawni to pracę wydziału  - dodaje członek Zarządu Powiatu w Kielcach, Cezary Majcher.

W celu skorzystania z internetowego systemu umawiania wizyt wymagana jest jednorazowa rejestracja na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Kielcach https://ustaltermin.powiat.kielce.pl/ . Ważne, jedna osoba będzie mogła zarejestrować tylko jeden samochód. Wygenerowane potwierdzenie wizyty należy wziąć ze sobą w dniu wizyty w Starostwie, w formie wydruku, bądź w wersji elektronicznej, np. na urządzeniu mobilnym.

Osoba rejestrując pojazd telefonicznie bądź przez internet, musimy podać niezbędne do rejestracji informacje: imię i nazwisko, sześć pierwszych cyfr numeru PESEL, numer telefonu, numery tablic rejestracyjnych i cztery ostatnie numery VIN (to 17-cyfrowy numer VIN, który znajduje się na każdym samochodzie oraz w dowodzie rejestracyjnym).

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO