Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Paweł Kwietniewski kandydatem na burmistrza Włoszczowy

piątek, 01 marca 2024 12:53 / Autor: Radio eM
Paweł Kwietniewski kandydatem na burmistrza Włoszczowy
Paweł Kwietniewski kandydatem na burmistrza Włoszczowy
Radio eM
Radio eM

Na giełdzie kandydatów na burmistrza Włoszczowy pojawiło się kolejne nazwisko. W najbliższych wyborach samorządowych prawicę będzie reprezentował Paweł Kwietniewski. 

Paweł Kwietniewski jest specjalistą ds. efektywności energetycznej w przedsiębiorstwie z branży finansowej. Doświadczenie w administracji publicznej zdobywał w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach oraz Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie. 

Ukończył administrację oraz Master of Business Administration. Jest strażakiem ochotnikiem. Działa społecznie w Fundacji imienia Stefana Artwińskiego. Zajmuje się aktywnym pozyskiwaniem środków zewnętrznych oraz wsparciem w rozwoju organizacji pozarządowych. Znany z organizacji wielu akcji społecznych m.in. zakupie czujników czadu dla mieszkańców. Ma 29 lat. Ma żonę Asię. 

– Chce wykorzystać ogromny potencjał społeczny mieszkańców całej gminy. W najbliższych tygodniach będę prezentował konkrety mojego programu wyborczego. Proszę o Państwa wsparcie i zaangażowanie – poinformował Paweł Kwietniewski.

Oficjalnego poparcia udzieliło mu Prawo i Sprawiedliwość. 

O fotel burmistrza powalczy również obecny burmistrz Grzegorz Dziubek z poparciem Trzeciej Drogi oraz radny miejski poprzednio wybrany z komitetu Polskiego Stronnictwa Ludowego Piotr Turczyński. Wybory odbędę się 7 kwietnia. 

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO