Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Narodowy Fundusz Zdrowia bada satysfakcję klientów

czwartek, 25 kwietnia 2024 13:05 / Autor: Maria Karyś
Narodowy Fundusz Zdrowia bada satysfakcję klientów
Narodowy Fundusz Zdrowia bada satysfakcję klientów
Maria Karyś
Maria Karyś

Narodowy Fundusz Zdrowia chce poznać opinię klientów na temat bezpłatnej i całodobowej infolinii . To już czwarte tego typu badanie.

W przypadku rozmów z klientami infolinii NFZ badanie polega na przeprowadzeniu telefonicznych ankiet z osobami, które skorzystały z usług Telefonicznej Informacji Pacjenta NFZ i wyrazili zgodę na kontakt ankietera z firmy badawczej. 

Ankieterzy najpierw zapytają, jak ważny dla klienta jest dany aspekt kontaktu z infolinią. Później klient oceni konkretną rozmowę.

– Dzięki opinii klientów zyskujemy ważne wskazówki, co powinniśmy poprawić lub udoskonalić, aby nasze usługi jeszcze lepiej były dopasowane do potrzeb. Z badań dowiemy się również, z których aspektów naszej działalności klienci są najbardziej zadowoleni – zaznacza Paweł Florek.

Z Telefoniczną Informacją Pacjenta można skontaktować się telefonicznie, wysyłając wiadomość e-mailową lub porozmawiać przez czat z konsultantem. Specjalnie dla osób z niepełnosprawnościami działa również czat z tłumaczem języka migowego. W 2023 r. konsultanci infolinii NFZ odebrali 1,5 mln połączeń.

Bezpłatna i całodobowa infolinia NFZ jest dostępna pod numerem 800 190 590.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO