Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

REGION

Marszałek Jarubas: będzie czas na debaty

poniedziałek, 23 lipca 2018 12:56 / Autor: Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

Marszałek Adam Jarubas chętnie spotka się z przedstawicielami Stowarzyszenia Kukiz'15 Świętokrzyskie, aby odpowiedzieć na zarzuty przedmiotowego traktowania naszego województwa i złego wydatkowania publicznych pieniędzy. Do spotkania dojdzie jednak dopiero po ogłoszeniu przez premiera daty wyborów.

- Po raz kolejny Kukiz'15 wykorzystuje każdą okazję do tego, by zrobić jakąś awanturę na forum regionu. Myślę, że będzie wiele okazji do tego, żeby dyskutować o kondycji regionu, o jego przyszłości i o tym, jakie pomysły mają poszczególne partie na walkę z problemami, które są w każdym regionie, również w świętokrzyskim - mówi marszałek Adam Jarubas.

Jego zdaniem spotkanie z przedstawicielami Stowarzyszenia Kukiz'15 może się odbyć najwcześniej po ogłoszeniu kandydatów do regionalnego parlamentu władz lokalnych.

- Mam wrażenie, że motywacje, które kierują panią przewodniczącą są uwarunkowane jedynie politycznie, a nie są kierowane troską o przyszłość regionu. Z pewnością takie debaty będą, ale we właściwym czasie. Teraz czekamy na ogłoszenie przez pana premiera daty wyborów i wtedy na pewno ja i przedstawiciele PSL będziemy chętnie w takich rozmowach uczestniczyć - zapewnia marszałek.

Nowy numer!
46/2020 46/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO