Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Karnet w uzdrowisku za… zaszczepienie

środa, 01 grudnia 2021 15:28 / Autor: Michał Łosiak
Karnet w uzdrowisku za… zaszczepienie
Karnet w uzdrowisku za… zaszczepienie
Michał Łosiak
Michał Łosiak

Osoby, które się zaszczepią otrzymają karnet na zabiegi w buskim uzdrowisku. To efekt współpracy między wojewodą świętokrzyskim, a Uzdrowiskiem Busko-Zdrój. Chodzi o drugą lub trzecią dawkę szczepionki.

Aby otrzymać karnet na jednodniowy pobyt należy zaszczepić się w okresie od 1 do 27 grudnia. Dzięki niemu będzie można skorzystać z czterech zabiegów spośród: hydro-jet, natryski, ćwiczenia na stołach RECO-Alter, hydromasaż, masaż wirowy, lampa Sollux. Pojedyncze karnety z puli 199 sztuk, wręczane są imiennie od 1 grudnia w punktach szczepień na terenie województwa świętokrzyskiego.

– Sytuacja epidemiologiczna w kraju i na świecie uświadamia, jak ważne jest podjęcie decyzji o zaszczepieniu się przeciw COVID-19. Kuracjusze odwiedzający Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. podkreślają, że czują się tutaj bezpiecznie, dzięki odpowiedzialnemu podejściu personelu do zasad bezpieczeństwa. Dlatego uzdrowisko włącza się w akcję informacyjno-promocyjną na rzecz szczepień przeciw COVID-19. Jestem przekonany, że udział w tego typu akcjach to działanie na rzecz wspólnego dobra i bezpieczeństwa, a takie idee należy wspierać – mówi Michał Płatek, prezes zarządu Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A.

– To już kolejna akcja promująca szczepienia, która wdrożona została przez Świętokrzyski Urząd Wojewódzki. Zaszczepieni otrzymują także bilety do teatru, na koncerty i wydarzenia kulturalne. Jestem przekonany, że szczepienia ochronne w sposób realny poprawiają sytuację epidemiologiczną w naszym kraju –  podkreśla Zbigniew Koniusz, wojewoda świętokrzyski.

Karnety w Uzdrowisku Busko-Zdrój będzie można wykorzystać w czasie trwania akcji.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO