Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Fot. Policja
Fot. Policja
Wypadek w Zgórsku, jedna osoba w szpitalu
autor
Aleksandra Rękas
2026.06.23 11:27

Dziś, przed godziną 10, na drodze wojewódzkiej nr 765 w Zgórsku zderzyły się dwa pojazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło na pasie w kierunku Chęcin.

– 42-latek kierujący ciężarowym volvo nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył dostawczego mitsubishi. Za kierownicą tego pojazdu siedział 53-latek – informuje podkom. Małgorzata Perkowska-Kiepas z KMP w Kielcach.

53-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala. Na ten moment zablokowany jest prawy pas ruchu w kierunku Chęcin, na miejscu pracują policjanci.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,63
ON
6,37
LPG
3,44
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ