Spektakularny film promujący Rotinger Dub It Festival nagrał zespół Targów Kielce. Imprezę zaplanowano na 11 i 12 lipca, a tradycyjnie przyciąga ona fanów motoryzacji, mocnych wrażeń i dużej dawki adrenaliny.
Oficjalny materiał promujący wydarzenie nagrano podczas Media Day na Torze Kielce. Na torze pojawiły się wybrane samochody, które już w lipcu będzie można zobaczyć w Targach Kielce.
– Wśród prezentowanych aut znalazły się między innymi wyjątkowe Porsche RWB tworzone przez legendarnego japońskiego konstruktora Akirę Nakai, projekty Porsche od Indecent, klasyczne samochody oraz maszyny przygotowane do driftu – wylicza Łukasz Kopczyński z zespołu PR Targów Kielce.
Dub It Festival co roku obfituje w wyjątkowe samochody i projekty tworzone przez pasjonatów motoryzacji.
– Jeśli ktoś kocha motoryzację, to w Kielcach podczas Rotinger Dub It znajdzie absolutnie wszystko. Niesamowite samochody, świetnych ludzi i klimat, którego nie da się podrobić. To wydarzenie, na którym naprawdę warto być – mówi Bartosz Nowakowski, menager Rotinger Dub It Festival.
Selekcja samochodów prezentowanych podczas wydarzenia jest bardzo rygorystyczna. Do Targów Kielce trafiają auta dopracowane w najmniejszych detalach, będące efektem wieloletniej pracy właścicieli.
Jednym z najciekawszych punktów programu ponownie będzie strefa driftu. Pojawią się w niej znani drifterzy i maszyny o mocy sięgającej nawet ponad 1000 koni mechanicznych. Nie zabraknie pokazów jazdy bokiem i Drift Taxi.
Bilety na Rotinger Dub It Festival będziemy rozdawać Wam na naszej antenie. Słuchajcie nas uważnie!