Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Ukradli perfumy. Teraz mogą poczuć zapach więziennej celi
autor
Michał Łosiak
2026.02.05 09:34

Pięć lat więzienia grozi dwóm mieszkańcom regionu, którzy są podejrzani o kradzież perfum z drogerii w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jeden z nich miał przy sobie narkotyki.

Ostrowieccy policjanci otrzymali informacje dotyczące kradzieży. Z ich ustaleń wynikało, że rano w jednej z sieciowych drogerii dopuściło się jej dwóch 25-latków.

Wartość strat pokrzywdzony wycenił na blisko 1500 złotych. Sprawcy, bezpośrednio po dokonaniu przestępstwa, mieli oddalić się w nieznanym kierunku osobowym Volvo. Policjanci odnaleźli samochód oraz dwóch młodych mężczyzn. Na tylnej kanapie auta leżało natomiast 5 sztuk opakowań skradzionych pachnideł. Mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do miejscowej jednostki policji, gdzie jeszcze tego samego dnia  usłyszeli zarzuty kradzieży – informuje kom. Ewelina Wrzesień z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Dodatkowo 25-letni mieszkaniec powiatu skarżyskiego usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Wstępne badania wykazały, że była to marihuana i mefedron. Teraz grozi im kara do pięciu lat więzienia.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,63
ON
6,37
LPG
3,44
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ