Do tragicznego odkrycia doszło wczoraj (21 czerwca), po południu w miejscowości Zawichost w powiecie sandomierskim. Z Wisły wyłowiono ludzkie zwłoki.
Ze względu na niski stan wody i utrudniony dostęp, policyjne czynności trwały tam kilka godzin. Ofiara to najprawdopodobniej mężczyzna.
Policjanci nie ustalili jeszcze jego tożsamości. Na polecenie prokuratury, ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.
Śledczy wyjaśniają szczegóły tego tragicznego zdarzenia.