Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
fot. Policja
fot. Policja
Samochód wypadł z drogi, w środku było czteroletnie dziecko
autor
Aleksandra Rękas
2025.02.24 13:58

Do wypadku na drodze pomiędzy Kielcami a Zagnańskiem, doszło dziś (24 lutego) około godziny 14. Pomocy medycznej potrzebowała czteroletnia dziewczynka.

– 37-letni kierowca osobowej toyoty, jadąc w kierunku Zagnańska, z nieustalonych dotąd przyczyn stracił panowanie nad autem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Przybyłe na miejsce służby medyczne udzieliły pomocy czteroletniej dziewczynce, która podróżowała wraz z ojcem – informuje Karol Macek z KMP w Kielcach.

Kierowca był trzeźwy, policjanci ustalają okoliczności tego wypadku.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,63
ON
6,37
LPG
3,44
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ