Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Samochód w rowie, dwie osoby w szpitalu
autor
Aleksandra Rękas
2026.06.24 15:04

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło dziś (24 czerwca), po godzinie 13 na ul. Świętokrzyskiej w Daleszycach. Kierująca osobówką kobieta wjechała do rowu, dwie osoby zabrano do szpitala.

–  52 latka kierująca oplem, z nieustalonych na ten moment przyczyn zjechała ze swojego pasa ruchu i wjechała do przydrożnego rowu. Kobieta podróżowała z 78-letnią pasażerką. Ta kobieta lotniczym pogotowiem ratunkowym została przetransportowana do szpitala – mówi podkom. Małgorzata Perkowska-Kiepas z KMP w Kielcach.

Do szpitala zabrano także 52-letnią kierującą. Kobieta w chwili zdarzenia była trzeźwa.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,68
ON
6,09
LPG
3,29
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ