Do groźnego zdarzenia drogowego doszło dziś (24 czerwca), po godzinie 13 na ul. Świętokrzyskiej w Daleszycach. Kierująca osobówką kobieta wjechała do rowu, dwie osoby zabrano do szpitala.
– 52 latka kierująca oplem, z nieustalonych na ten moment przyczyn zjechała ze swojego pasa ruchu i wjechała do przydrożnego rowu. Kobieta podróżowała z 78-letnią pasażerką. Ta kobieta lotniczym pogotowiem ratunkowym została przetransportowana do szpitala – mówi podkom. Małgorzata Perkowska-Kiepas z KMP w Kielcach.
Do szpitala zabrano także 52-letnią kierującą. Kobieta w chwili zdarzenia była trzeźwa.