Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Narkotykowe zatrzymania. Wpadło dwóch mężczyzn
autor
Aleksandra Rękas
2025.05.16 16:24

We wtorek (13 maja) kieleccy policjanci wcięli na celownik osoby zajmujące się nielegalnym, narkotykowym procederem. Zatrzymano dwóch mężczyzn i zabezpieczono amfetaminę oraz marihuanę.

Jedna ze służbowych wizyt mundurowych miała miejsce w gminie Piekoszów.

– Okazało się, że intuicja policjantów nie zawiodła. Na terenie posesji zajmowanej przez 33-latka stróże prawa zabezpieczyli 31 gramów białego proszku, który okazał się być amfetaminą – mówi asp. Małgorzata Perkowska-Kiepas z KMP w Kielcach.

Tego samego dnia w Kielcach działali też kryminalni z miejskiej jednostki. Odwiedzili 21-latka, w którego mieszkaniu znaleźli nieco ponad 17 gramów haszyszu i sześć gramów marihuany.

– W obu przypadkach zakazane prawem substancje zostały zabezpieczone do laboratoryjnych badan, a  mężczyźni zatrzymani. Zarówno 33-latek jak i 21-latek odpowiedzą za posiadanie narkotyków – uzupełnia policjantka.

Mężczyznom grozi do trzech lat więzienia.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,63
ON
6,37
LPG
3,44
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ