Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Kompletnie pijany spowodował wypadek. Miał przy sobie narkotyki
autor
Aleksandra Rękas
2023.02.15 08:49

Mając ponad dwa i pół promila w organizmie spowodował wypadek, ponadto miał przy sobie marihuanę. Wkrótce przed sądem odpowie 40-letni mieszkaniec powiatu opatowskiego.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w niedzielę, 12 lutego, w miejscowości Zochocin, w powiecie opatowskim. Kierowca osobowej toyoty stracił panowanie nad autem i wjechał do rowu.

- Obrażeń ciała w tym zdarzeniu doznała 33-letnia pasażerka. W trakcie czynności wyszło jednak na jaw, że 40-latek jest pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 2,5 promila – informuje Katarzyna Czesna-Wójcik z KPP w Opatowie.

Na tym jednak nie koniec przewinień mężczyzny. Policjanci znaleźli przy nim kilka porcji marihuany i akcesoria porcjowania.

- 40-latek trafił na izbę przyjęć, gdzie została mu pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i narkotyków a następnie został przewieziony do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty – uzupełnia policjantka.

Wobec mężczyzny zastosowano poręczenie majątkowe, dozór policji i zakaz opuszczania kraju.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,68
ON
6,09
LPG
3,29
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ