Dziś, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Z tej okazji zapytaliśmy dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 35 w Kielcach o ich tatusiów. Jak postrzegają swoich rodziców i czego im życzą w dniu ich święta?
Tata jest dla przedszkolaków przede wszystkim osobą, która się nimi opiekuje, pilnuje ich i chroni.
- Tata jest naszym takim miłym człowiekiem, tata to nasz kawałek serca, tata jest naszym bohaterem – mówią dzieci.
W ich oczach tata jest silny, odważny, zawsze pomaga, przytula, daje buziaki i kocha swoje dzieci.
Dzieci doskonale wiedzą także, w czym ich tatusiowie są najlepsi.
- Tata świetnie gra w piłkę, gotuje najlepszą zupę pomidorową, naprawia łóżko – wyliczają.
Poza tym tatusiowie oczywiście potrafią najlepiej bawić się ze swoimi dziećmi.
A czego życzą dzieci swoim ojcom z okazji ich święta?
- Radości, spełnienia marzeń, wielu lat życia, fajnych kolegów w pracy, nowego Lamborghini i żeby był taki, jaki jest.
My również przyłączamy się do tych życzeń i wszystkim tatusiom z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, uśmiechu, spełnienia marzeń oraz jak najwięcej pięknych chwil spędzonych z dziećmi.