Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Zwierzobyty. Warsztaty plastyczne online dla dzieci i młodzieży

sobota, 24 października 2020 09:25 / Autor: Adrianna Linertowicz
Fot. FB BWA
Adrianna Linertowicz

Na warsztaty plastyczne dla dzieci zaprasza Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach. Zajęcia prowadzone przez Magdalenę Leśniak nawiązują do wystawy rysunków pt. "Zwierzobyty", autorstwa kieleckiej artystki Anny Ciszek.

Podczas zajęć uczestnicy będą mogli obejrzeć zdjęcia z ekspozycji rysunków Anny Ciszek. Dowiedzą się również dlaczego przedstawione zwierzęta piją kawę, słuchają muzyki i prowadzą rozmowy tak, jakby były ludźmi. Dostaną także instrukcję, jak stworzyć własnego „zwierzobyta” przy wykorzystaniu różnych materiałów plastycznych.

Prace można przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po zapoznaniu się z nimi, instruktorka Magdalena Leśniak ponownie połączy się z grupą po to, by omówić powstałe prace. Swoje „zwierzobyty” można także przynieść do BWA, gdzie zostaną wyeksponowane w galerii działań edukacyjnych "Artklatka".

Udział w warsztatach jest nieodpłatny. Preferowanym programem do łączenia się jest Skype. Zajęcia są adresowane do grup zorganizowanych. Odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 15.

Zapisy pod numerem telefonu 41 367 64 47 (wew. 25).

Nowy numer!
46/2020 46/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO